26. November 2015 o 17:37 Nahodil: SidSid

Momentálne steam hovorí o 8860 hrách, ktoré sú zlacnené. Tu je môj osobný výber piatich z nich, ktoré by ste si nemali nechať ujsť:


1. Ori and the blind forest

Platformer s nádhernou výtvarnou grafikou, animáciami a hudbou. Víťaz mnohých ocenení, ktorý možno vyzerá na prvý pohľad jednoducho, ale určite vás v niektorých častiach hry potrápi.

Cena 11,99 €, zľava 40%


2. Endless Legend Collection

Povinná jazda pre každého fanúšika strategických hier na štýl Civilization. Hra sa odohráva vo fantasy svete, kde sa ujmete vlády jedného z mnohých originálnych národov. Tentokrát so všetkými DLC a za dobrú cenu.

Cena 20,39 €, zľava 66%


3. Transistor

Nádherná hudba, silný príbeh, krásna grafika. Pre ľudí, čo túto hru ešte nehrali určite odporúčam minúť pár eur, nebudete ľutovať. Jedna z najlepších indie hier, ktorá určite staršiemu bratovi Bastion neurobila hanbu.

Cena 4,74 €, zľava 75%


4. Wolfenstein: The New Order

Táto vynikajúca FPS strieľačka bola jedno veľké prekvapenie. Človek strielal náckov a vychutnal si zaujímavý príbeh v alternatívnom univerze, kde nacisti vyhrali vojnu a ovládli svet. Viac sa dočítate v našej recenzii.

Cena 7,49 €, zľava 85%


5. Life Is Strange

Mysteriózna adventúra o dvoch stredoškolských dievčatách a návratoch v čase. Možno to neznie ako recept na bestseller, ale DONTNOD štúdio sa po nie veľmi úspešnom Remember Me vybralo správnym smerom. Všetky epizódy sú už dostupné, takže ak ste doteraz váhali, je najvyšší čas dať hre šancu.

Cena 13,39 €, zľava 33%


Ako to býva pri každom steam sale, limit udáva len vaša peňaženka. Ak ste boli doteraz nerozhodní na čo minúť pár eur a zabaviť sa počas nudných večerov, dúfam, že som vám s rozhodovaním aspoň trochu pomohol. Ak ste objavili ďalšie dobré hry, alebo máte iný názor, budem rád, ak sa s nami podelíte v komentároch pod článkom.

Zdroj: Steam Store

 

 

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.
Odporúčané články