8. Január 2016 o 18:22 Nahodil: KazisvetKazisvet

Je v tom ale jeden drobný háčik. Ich kampaň na Kickstarteri má do konca už len 10 dní a chýba im viac ako $30,000 z celkových $400,000. Ich hra Implosion - Never Lose Hope mala na smartfónoch obrovský úspech a je veľmi populárna. Či to ale bude stačiť, uvidíme nasledujúce dni. Určite si pozrite skvelý trailer na film.

Dej filmu sa bude odohrávať 20 rokov pred udalosťami z hry. Ľudstvo hľadá vo vesmíre nový domov, pretože sme si, ako inak, zničili svoju vlastnú zem (true story) a čo čert nechcel, natrafia na mimozemskú rasu. Od tohto bodu to všetko ide zrejme ešte viac dolu vodou. Mobilná hra je na takýto dej podľa autorov príliš obmedzená, preto sa rozhodli ísť do filmu. Jeho vizuál bude v sebe kombinovať fantasy, cyberpunk a space operu, takže takéto anime má potenciál zaujať širokú škálu divákov. Na filme pracuje veľmi skúsený team ľudí.

Ak vás Implosion: Zero_Days zaujal, tak si o ňom môžete prečítať viac na ich Kickstarteri, kde môžete rovno backnúť projekt, napríklad ten za $9,999. To by chalanov a dievčatá z Rayarku určite veľmi potešilo.

Zdroj: Kickstarter

 

 

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.
Odporúčané články