25. Január 2016 o 16:41 Nahodil: KazisvetKazisvet

Ak mám byť úplne presný, tak tých procedurálne generovaných svetov je 308 miliónov. Každý z týchto svetov obýva zlo, ktoré musí nedobrovoľný hrdina a milovník party a hudby Roq so svojím nanomečom poraziť. Hra je vo viacerých častiach inšpirovaná Zeldou a práve s ňou súvisí aj vydanie uzatvorenej bety pre backerov a hráčov, ktorí si hru predobjednali aspoň za hodnotu $32. Songbringer vychádza presne v deň tridsiateho výročia vydania hry The Legend of Zelda. To je milé.

V Sonbringerovi budeme navštevovať rôzne dungeony, tĺcť rôznych bossov, ktorí po sebe zanechajú niečo užitočné pre craftenie všelijakých fajnových artefaktov, ktoré spravia budúce bossfighty o niečo zaujímavejšími...teda mali by.

Svety v Songbringerovi sú mixom fantasy a sci-fi žánrov, budú obsahovať ako inak hádanky a jednoduchý, ale zaujímavý a prepracovaný systém craftenia. Autor hry robí časté livestreamy na Twitchy, ale všetko nahráva a uploaduje na Youtube, tak ak vás hra zaujala, môžete si pozrieť niektoré z tých 308 miliónov videí.

Hra bude vo finálnej verzií ponúkať aj miestnu kooperáciu, obsahuje originálny soundtrack, ktorý robil taktiež autor hry. Nebude chýbať ani hra s voľbou permanentnej smrti, čo určite poteší každého šialenca. Túto finálnu verziu akčnej RPG adventúry by sme mali na Steame uvidieť koncom tohto roku.

Zdroj: Oficiálna stránka

 

 

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.
Odporúčané články