17. Máj 2016 o 13:46 Nahodil: KazisvetKazisvet

Ultra-Nightmare údajne nevedeli prejsť ani samotní vývojári hry. Samozrejme, mohlo ísť o šikovný marketing alebo chalani nehrávajú toľko FPS hier koľko ich hrá DraQu_. Ten je už pomerne známy v speedrunnerskej a streamerskej komunite, pretože prechádza jednu strieľačku za druhou, väčšinou na najťažšej možnej úrovni.

Na jeho youtube kanály nechýbajú šialené speedruny z hier ako Doom 3, Bioshock, Devil Daggers, Hexen II alebo posledný Wolfenstein. Väčšinou ide o svetové rekordy v speedrune, na ktoré sa veľmi dobre pozerá.

V čom je zaujímavá náročnosť Ultra-Nightmare? Okrem toho, že nepriatelia znesú oveľa viac olova a všetkého ostatného, čo do nich strieľate, tak vám ako hráčovi, spôsobujú väčšie poškodenie. Najväčší problém je v tom, že táto náročnosť má permadeath, čiže trvalú smrť. Ak raz zomriete, musíte hrať hru od začiatku...

DraQu_ používa skvelé kombinácie zbraní a pohybuje sa po leveloch akoby ich hral 5 rokov. Chudáčikovia démoni ho akosi nevedia trafiť, nech sa snažia ako chcú. Tretím kľúčom úspechu je presná muška, ktorú má DraQu_ až neuveriteľné presnú. Veď posúďte sami.

Zrejme sa môžeme tešiť na nové speedruny s touto náročnosťou. To bude ešte zaujímavejšie sledovanie.

Zdroj: Gametyrant

 

 

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.
Odporúčané články