6. Jún 2016 o 09:35 Nahodil: KazisvetKazisvet

Na LawBreakers pracuje štúdio Boss Key Production, ktoré vedie Cliff Bleszinski (Unreal Tournament séria, Bulletstorm, Gears of War, atď.) a vydanie hry si vzal na zodpovednosť Nexon. Hra beží na engine Unreal 4 a zatiaľ je istá iba PC platforma.

Uzatvorený alfa test by mal začať v polovici júna. Presné dátumy testov a roadmap hry prezradí Cliff Bleszinski počas livestreamu PC Gaming Show, ktorý začína 13. júna o 19:30. Ak o hre nič neviete, tak si pozrite nasledujúce videá, ktoré predstavujú jednotlivé postavy. V LawBreakers bojujú tí, ktorí zákon rešpektujú proti tým, ktorí ho porušujú. Všetko sa to odohráva v niekoľko úrovňových mapách v alternatívnej Amerike.

Ako prvý sa predvedie Titan, ktorý nesie ťažký raketomet a elektrickú zbraň Crisper. Okrem toho dáva do tela nepriateľom rovno s päsťami.

V druhom videu dostáva priestor The Vanguard. Táto postava po mape viac plachtí ako chodí, čo pravdepodobne platí aj pre ostatných. Gravitácia v tejto hre neobmedzuje, práve naopak, jej porušovaním vznikajú veľmi zaujímavé situácie. The Vanguard nesie guľomet Hydra, vie vysielať aj silové výboje a hádzať granátové pozdravy.

Tretie video sa venuje Enforcerovi, čo je už tradičná postava vojaka so samopalom, s pištoľou a raketometom na ramene. Z týchto troch postáv je jednoznačne najrýchlejší a najobratnejší, lepšie povedané lieta po aréne ako špinavá handra.

Ak vás LawBreakers zaujal, tak navštívte Steamovú stránku hry alebo sa na tomto odkaze prihláste do alfy a možno sa uvidíme v aréne. Alebo skôr: možno si spolu zalietame v aréne.

Zdroj: DSOG

 

 

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.
Odporúčané články