29. Jún 2016 o 15:17 Nahodil: KazisvetKazisvet

Nestáva sa často, aby mi bolo "nepohodlne" pri pozeraní herného traileru. Dnes to po dlhom čase dokázala hra Scorn a jej teaser, ktorý ma svojou atmosférou znepokojoval do takej miery, že som si o hre zistil viac a rozhodol som sa ju v krátkosti predstaviť aj vám.

Scorn je prvotina štúdia Ebb Software. Bude to hororová adventúra odohrávajúca sa v desivom svete, ktorý pripomína najstrašnejšie nočné mory a ktorý akoby vypadol z malieb Zdzisława Beksińského alebo H. R. Gigera. Môže sa teda stať, že vám niektoré zábery budú pripomínať prostredie z Aliena alebo z Prometheusa.

Celý herný svet by mal byť podelený na regióny, v ktorých budeme nachádzať rôzne predmety, blúdiť chodbami, preskúmavať miestnosti a stretávať sa s podivnými, nie príliš sympatickými bytosťami, ktoré podľa teaseru neuveriteľne trpia, zomierajú alebo prežívajú bezútešnú agóniu. V popise hry autori spomínajú aj "ammo managment", takže je pravdepodobné, že prazvláštne zbrane použijeme aj na obyvateľov tohto sveta.

Scorn by mal vyjsť v dvoch častiach. Prvá by mala byť hotová v roku 2017. Dovtedy autori sľúbili niekoľko videí, takže zrejme uvidíme aj nejaké ďalšie surrealistické tvory alebo niečo nové zo zvráteného arzenálu. Na záver vás pozývam k pozretiu teaseru, ktorý vám buď vôbec nesadne alebo vás svojou zvláštnosťou veľmi zaujme. Dajte nám vedieť čo o hre myslíte.

Zdroj: Greenlight stránka hry

 

 

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.
Odporúčané články