20. Október 2016 o 16:24 Nahodil: James111James111

Od Logana som si toho sľuboval skutočne veľa. Film sa zameriava na veľmi temnú dejovú linku, ocitáme sa v svete, v ktorom sú superhrdinovia prenasledovaní. Zo zástupov maskovaných záchrancov zostáva už len niekoľko 'šťastlivcov', ktorí žijú na úteku. Atmosféru v úvode film zachytáva veľmi trefne. Bolo trošku štýlových steampunk outfitov, pustých lesov a, samozrejme, charizmaticky hľadiaceho antihrdinu s fľašou v ruke na pohrebe priateľa #suchclass #muchcharisma #wow.

Objaví sa aj starý, známy Charles Xavier. A dokonca uvidíme vo filme aj X-23 - Lauru Kinney, malé dievča z traileru. Ide o MENŠÍ SPOILER Wolverinovu klon/dcéru KONIEC MENŠIEHO SPOILERA, ktorá má rovnako ako Logan veľmi šikovnú regeneráciu. Je však trochu ukrátená, má len 2 pazúriky miesto Loganových 3. Feministky iste budú kričať, že si tiež zaslúži 3, avšak už len esteticky by to ku nej veľmi nesedelo.

Stále ma však trailer až tak nenadchol a ak sa bude film niesť v pomalom tempe akéhosi roadtripu pustatinou bez podpory našich obľúbených mutantov ako Cyclops, Jean, Storm či Nightcrawler, móže z toho byť ďalší fail.

Túto nočnú moru všetkých manikúrových salónov a Marveláckych zloduchov - Logana si pozrieme už 2. Marca.

Zdieľať článok
1 Komentár
Sid Sid 24. Október 2016 o 10:54
+0 -0

určite to má potenciál, teším sa :)

Reagovať
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.