5. November 2016 o 12:18 Nahodil: James111James111

Po 3 traileroch som si myslel, že už som videl naozaj všetko. Robinove spodky, pôvod jeho kostýmu (R = Reggaeman), Batman drops the mic, približne milión hlášok, no napriek tomu sa vďaka novému traileru teším na film ešte viac.

Režíruje Chris McKay, ktorý mal doteraz na starosti predovšetkým seriálovú tvorbu. Z toho, čo sme zatial z filmu videli, to však vyzerá, že Chris má všetko pevne vo svojich rukách. No a koho vo filme vlastne 'uvidíme'? Batmana si dabne Will Arnett, ktorý zhodou okolností bude dabovať aj Brucea Wayna (wink wink). Zach Galifianakis sa predstaví ako Joker, Ralph Fiennes sa zhostí role Alfreda. Rosario Dawson to očividne ťahá k superhrdinom a po roli v Daredevilovi preskočila ku konkurencii - DC ako Batgirl. Jenny Slate má veľmi ťažkú úlohu - zahrá si Harley Quinn. Určite však tuší, že po Suicide Squad chceme vidieť v tejto roli jedine Margot Robbie. Vo filme sa objaví aj Mariah Carey ako starostka Gotham City.

No a nám už nezostáva nič iné, než počítať dni do premiéry. The LEGO Batman Movie (strašne dlhý názov, do budúcna poprosím Warner Bros o skrátenie na Batman, aby ušetrili prácu chudákom redaktorom) dorazí do kín 9. februára 2017.

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.