10. November 2016 o 17:08 Nahodil: James111James111

Luc Besson má na konte jedno z najrozporuplnejších sci-fi diel - Piaty Element. Ten film proste buď milujete a beriete s nadhľadom, alebo nenávidíte a pri každom pohľade na ukričaného Chrisa Tuckera chcete vyhodiť telku von oknom. Ja sa prikladám skôr k fanbase filmu, takže ohlásenie Valeriana ma veľmi potešilo.

Film vychádza z francúzskej komixovej predlohy, Valérian and Laureline. Príbeh sa točí okolo Valeriana (ktorého vo filme stvárni Dane DeHaan - poznáš ho ako Harryho Osbournea v tej menej podarenej verzii Spider-Mana) a časopriestorovej agentky Laureline (Cara Delevingne - poznáš ju... ak máš menej ako 15 rokov, tak ju proste poznáš a ak si chlap, tak ju poznáš tiež), ktorí majú na starosti udržiavanie poriadku v ľudských teritóriách po celom vesmíre.

Sú pod velením ich Komandéra (Clive Owen - hral v Kráľovi Artušovi alebo v tom filme, kde sa skoro vyzliekla Jennifer Aniston) vyslaní na misiu do obrovského intergalaktického mesta Alpha, ktoré združuje stovky rôznych druhov a rás zdieľajúcich technológie a znalosti. Nie všetci v Alphe sú však naklonení k týmto hodnotám a v pozadí sa buduje nebezpečenstvo, ktoré môže ohroziť celú ľudskú rasu.

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.