19. November 2016 o 21:52 Nahodil: James111James111

BioWare má pre nás niekoľko nových omrviniek o očakávanej pecke - Mass Effect: Andromeda. 4. hra z univerza komandéra Sheparda vyjde pravdepodobne v marci roku 2017. Nové screenshoty ukazujú obdobu šikovnéh vozidla Mako, ktoré sme videli v prvej hre. Pravdepodobne sa teda dočkáme exploringu vo väčšej miere ako v druhom a treťom dieli, v ktorých od objavovania neznámych planét a túlania sa po ich nie vždy pustom povrchu tvorcovia upustili. V podstate je to rovnaká kárička ako Mako, len teraz sa volá Nomad, lebo to znie viac cool a futuristicky...

V ďalšom screenshote vidíme scanovanie priamo v akcii. Hrdina Ryder si tak wall-hackovo odhaľuje prítomnosť nič netušiacich nepriateľov... cheater lol bro noob lame. Novinka bude pravdepodobne slúžiť aj na zvýrazňovanie dôležitých predmetov v okolí.

A tretia novinka vyzerá asi najzábavnejšie - plameňomeeeeet (LET'S FUCK SOME SHIT UP WITH FIRE!). Vyzerá to, akoby Ryder používal skôr jednu z jeho schopností a nie priamo zbraň. Žeby sa bionicky nadaní ľudia naučili manipulovať s ohňom?

Vyzerá to dobre, len tak ďalej, BioWare. Túto jednu neposerte.

 

 

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.
Odporúčané články