20. November 2016 o 14:01 Nahodil: James111James111

Keď sa spoja dve najväčšie zlatíčka internetu, Jennifer Lawrence a Chris Pratt, musí z toho vzniknúť niečo veľkolepé. Sci-fi Passengers sa odohráva na vesmírnej lodi, ktorej cieľom je vzdialená kolónia a jej celá posádka je v stave hybernácie. Dvaja pasažieri sa však zobudia o niečo skôr. Vlastne o 90 rokov skôr, ako mali. Sú to, samozrejme, dvaja pravdepodobne najatraktívnejší členovia posádky opačného pohlavia. S touto medziplanetárnou Tinder-loďou, ktorá sa im snaží nahrávať a rozbehnúť medziplanetárne love story, však nie je niečo v poriadku a život všetkých spiacich pasažierov je v ohrození. Takto vyzerá pôvodný trailer:

Režíruje Morten Tyldum, ktorý má na konte pecky ako The Immitation Game alebo Hodejegerne (nie, to nie je nejaké švédske porno, ide o film Headhunters podľa predlohy od spisovateľa Jo Nesbø). Obsadenie okrem spomenutej ústrednej dvojice Katniss a Starlord dopĺňa úžasný Michael Sheen (poznáš z filmu Damned United a ak nepoznáš, tak si to utekaj pozrieť), Andy Garcia (ten slávny milionár z Ocean's Eleven, ktorý sa nedávno vydal na cestu B-čkových filmov vyšľapanú Nicolasom Cage-om), a Morpheus (zriedkavo ho ľudia poznajú aj pod jeho skutočným menom - Laurence Fishburne).

V novom videu vidíme krásnu Jennifer Lawrence bojovať s bazénom:

Passengers dorazí do kín 5. januára. Celý svet sa ho, samozrejme, dočká už v decembri. Nám to ale nevadí, v decembri budeme dookola určite všetci napĺňať sály s premietaním Rogue One.

 

 

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.
Odporúčané články