13. November 2015 o 13:35 Nahodil: KazisvetKazisvet

EA v snahe byť good guy vypustí na Vianoce voľné DLC Legacy Operations, ktorého súčasťou bude aj mapa Dragon Valley z druhého Battlefieldu. Spomínam si, že na tejto mape som sa učil lietať na vrtuľníku, čo mňa a môjho brata ako spolujazda stálo hromadu ticketov. Ako bude vyzerať faceliftovaná Dragon Valley 2015 si môžete pozrieť v traileri.

Je hneď zrejmé, že pôjde o obrovskú mapu so zložitým terénom inšpirovaným skutočným čínskym údolím ako píšu vývojári. Zaujalo ma, že dynamická vrstva oblakov zintenzívni vzdušné súboje, ktoré sa nad ňou budú odohrávať a zároveň ich pomôže oddeliť od bojov na zemi. Nechýbajú zničiteľné a opraviteľné mosty, ktoré budú zaujímavým prvkom v novom Rush mode, ktorý na originálnej mape nebol.

Túto mapu si zahrá iba PC master race a hráči na PS4 a Xbox One. Majitelia PS3 a Xbox 360 túto možnosť mať nebudú. Dôvodom je skutočne veľká rozloha a členitosť novej mapy, ktorú by staršie konzoly nerozbehli. Vývojári ale nad týmito mašinkami palicu nelámu, update sa bude týkať aj ich.

Ďalšie info o DLC Legacy Operations bude vonku v priebehu nasledujúcich týždňov.

Zdroj: Oficiálny Battlefield blog

 

 

Zdieľať článok
0 Komentárov
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.
Odporúčané články